В Україні запрацює єдиний екстрений номер - 112В Україні запрацює єдиний номер для виклику всіх надзвичайних служб - 112.

7 вересня Верховна Рада ухвалила Закон №7581 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112". За нього проголосували 308 нардепів.

Він передбачає створення єдиного центру координації між різними оперативно-диспетчерськими службами (101, 102, 103, 104).

У пояснювальній записці до закону йдеться про те, що за час воєнного стану різко зросло навантаження на служби екстреної допомоги населенню. Середня кількість щоденних екстрених викликів на номери 101 та 102 з часу введення воєнного стану зросла на 45%.

Підвищити ефективність надання екстреної допомоги заважає високе навантаження на служби та недоліки в організації взаємодії. Тому і вирішили запровадити систему швидкого реагування.

Створення та впровадження системи 112 є одним також із зобов'язань у рамках Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Слід зазначити, що розмови про впровадження служби 112 велися вже досить давно. Втім, до впровадження так і не доходило.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW