Сили оборони України повернули під контроль вже понад 700 кв. км на Харківському на Південнобузькому напрямкахСили оборони України повернули під контроль уряду вже понад 700 квадратних кілометрів на Харківському на Південнобузькому напрямках.

Як пише "Українська правда", про це заявив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу 8 вересня.

Пряма мова: "В рамках проведення оборонної операції на харківському напрямку з метою відновлення втрачених територій з початку тижня ЗСУ у взаємодії з підрозділами Нацгвардії та іншими силовими структурами ведуть активні бойові дії на визначених напрямках…

Загалом наші підрозділи на окремих напрямках просунулись вглиб оборони противника від 2 до декількох десятків кіометрів. Звільнено низку населених пунктів.

Загальна площа території, повернутої під контроль України, на Харківському на Південнобузькому напрямках скаладає понад 700 квадратних кілометрів".

За словами Громова, на даний час військові частини вклинились в оборону противника на Харківському напрямку - на глибину до 50 кіломерів. Тривають фільтраційні дії в низці наспелених пунктів.

В ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів.

Як ми писали раніше, в аналітичному звіті американского Інституту вивчення війни (ISW) йдеться:

"Українські сили, ймовірно, використали тактичну несподіванку, щоб 7 вересня просунутися щонайменше на 20 км на контрольовану росією територію на сході Харківської області, відвоювавши приблизно 400 квадратних кілометрів території".

Фото з мережі Інтернет.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW