Василівський район очолив Богдан Староконь - що про нього відомоВасилівську районну державну адміністрацію очолив Богдан Староконь. Розпорядження про призначення нового керівника РДА президент Володимир Зеленський підписав 6 вересня.

Богдан Староконь з 2 травня був тимчасово виконуючим обов’язки голови Василівської РДА. Він очолив район замість Андрія Холоші, який пішов на співпрацю з російськими окупантами. Раніше Староконь займав посаду заступника голови Василівської РДА Андрія Холоші.

- Богдан Юрійович чи не єдиний в керівництві району, проявив сміливість, патріотичну позицію і в найтяжчі часи був і є разом з громадою, - написав про нового очільника району голова ЗОВА Олександр Старух.

Богдан Староконь офіційно очолив Василівську РДА у день свого 40-річчя - він народився 6 вересня 1982 року. В офіційній біографії зазначено, що вищу освіту він здобув у Мелітопольському державному педуніверситеті, отримавши кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача географії. Богдан Староконь працював вчителем у гімназії "Софія" м.Дніпрорудне, потім зайняв посаду заступника директора з навчально-виховної роботи в цій гімназії, а з 2016 року перейшов працювати в Дніпрорудненську міську раду, де став заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів. З травня 2021 року Староконь обіймав посаду заступника голови Василівської районної державної адміністрації Запорізької області.

Як раніше писав 061, в Енергодарі через обстріли без світла два мікрорайони. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW