Як зміна сезонів впливає на наш організм і що з цим робитиОсінь – не лише природний перехід від літа до зими, але й період загострення хронічних захворювань. Зміна погоди – це стрес для організму, саме вона виявляє тригерні зони, больові точки нашого тіла.

Уявіть, що Ви певний час сиділи у сауні, а потім швидко перемістилися на дуже холодне повітря. Організм починає страждати. Наприклад, якщо ми летимо на відпочинок десь у тропічний клімат і повертаємося у свій помірний, ми відчуваємо акліматизацію. І починаємо приводити себе в норму. Інколи самі, а інколи за допомогою лікарів.

Те ж саме відбувається восени. Усі ми відчуваємо суцільну акліматизацію, просто кожен по-різному гостро її сприймає.

Найпоширеніші хвороби осені:

  • захворювання серця і судин
  • вегето-судинні дисфункції
  • гіпертонічна хвороба
  • гастрит, панкреатит
  • риніт, застуда
  • радикуліт, артроз

На наш організм на стику сезонів впливають і атмосферний тиск, і вологість повітря, і температура, і рух небесних тіл. Зміна атмосферного тиску спричиняє підвищення тиску артеріального, в результаті чого виникає запаморочення, слабкість, загострюється багато хвороб. Літом сезонна їжа була одна, збагачена усіма необхідними вітамінами і мікроелементами, а зараз ми переходимо на більш важку, тому дають про себе знати і хвороби травлення. Зміна погоди, менший світловий день послаблюють функції імунної системи, тому ми починаємо більше хворіти.

Сильніше це проявляється у людей похилого віку і в тих, хто вже має хронічні захворювання. Чим старша людина, тим гірше страждають її судини. Температура повітря буде все більше їх звужувати, а тому від холоду буде зменшуватись кровопостачання якоїсь ділянки. Якщо ж у людини уже є якесь хронічне захворювання, то в період міжсезоння воно буде загострюватися від того ж самого перепаду температури і тиску.

!Окрему увагу слід звернути на загострення захворювань опорно-рухового апарату. В осінню пору, міжсезоння загострюются болі у спині, головні болі, грижі міжхребцевих дисків, страждають суглоби та м'язи. Люди з артрозами колінних, кульшових суглобів відчувають біль, труднощі при ходьбі, розпухання. У людей з грижами міжхребцевих дисків загострюються болі у спині, які віддають у ногу, таким людям важко довго ходити, доводиться брати тривалі лікарняні.

У кожного цей період триває по-різному, адже окремий організм має свій запас міцності. Але з кожною осінню усі ці зміни навалюються на нас усе сильніше і ми відчуваємо міжсезоння усе гостріше.

Як пом’якшити зміну сезонів для нашого організму?

По-перше, не вірити прогнозам погоди. Адже впродовж дня вона може змінюватися. Тому з собою завжди краще мати зайвий теплий одяг.

По-друге, більше рухатися. Влітку було тепло, наші судини були розширені і ми почували себе комфортно. Зараз стало холодно. Судини звужені і нам потрібно більше рухатися, щоб розганяти кров по організму. Запишіться в спортзал, виконуйте ранкову зарядку, старайтеся більше ходити пішки і Ви відчуєте, як покращиться Ваше самопочуття.

По-третє, збалансовано харчуйтеся. Їжте більше овочів і фруктів, продуктів з високим вмістом корисних жирів. Зверніться за консультацією до лікаря. Можливо, Вашому організму не вистачає вітамінів.

Якщо ж організм дав збій - мершій до спеціалістів в медичний центр "Авангард Мед" - в найкоротший термін вам допоможуть кваліфіковані спеціалісти: вертебролог, ортопед, невролог та реабілітолог!

Сучасна світова медицина створила багато лікувального обладнання, за допомогою якого можна не лише звести в ремісію осінні загострення, а й часто вилікувати їхню причину, зробити так, аби вони більше не виникали у майбутньому.

До таких методів належить ударно-хвильова терапія, лазер високої інтенсивності, глибоко спрямована контактна діатермія, плазмолікування, мануальна терапія, системи для витяжіння хребта і суглобів. Усі ці методи уже є у Чернігові в медичному центрі «Авангард Мед», де приймають професійні лікарі, що завжди зможуть надати допомогу і швидко повернути Вас нормального якісного життя.

Досі страждаєте від міжсезонного загострення хронічних хвороб? Годі терпіти. Час записатися на прийом до професіоналів!

Увага! Вересень знижок!

Консультація отропеда - 30%

Консультація вертебролога - 30%

Консультація невролога - 30%

ЗСУ - 30% на процедури

Пенсійне - 5% на процедури

Інвалідність - 10% на процедури

Діє сімейний пакет!

Чернігівський центр вертебрології та реабілітації «Авангард Мед»

Проспект перемоги, 119А;

Тел: 097 560 65 65;

https://www.facebook.com/avangard.med.CH

https://instagram.com/avangard.med

https://avangardmed.0462.ua/

Дружній колектив медичного центру "Авангард мед"

Дружній колектив медичного центру "Авангард мед"AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW