4 вересня у Львові проведуть благодійний фестиваль "Балатон-фест": програмаПроведуть шостий благодійний фестиваль "Балатон-фест у Замарстинівському парку.

4 вересня о 14:00 у Львові в Замарстинівському парку на вулиці Мазепи, 1а проведуть шостий благодійний "Балатон-фест". Для дорослих та дітей передбачили різні активності. Всі кошти будуть перераховані на потреби Збройних сил України. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

"Робимо невелике і затишне сусідське свято, але обіцяємо - буде весело, пізнавально та душевно. У нас працюватиме смачна фудзона, а також наші сусідки продаватимусь смаколики, гроші з яких направимо на ЗСУ. Тож прихопіть із собою свої контейнери та термогорнята, бо тоді отримаєте знижку. Не забудьте килимок, щоб зручно вмоститись на галявині парку", - йдеться у повідомленні. 

Всі активності матимуть символічну плату. Доходи організатори перерахують на потреби Збройних сил України. У програмі - стрільба з луку, майстер-класи, флешмоб, перегони на самокатах, працюватиме фудзона. 

У Львові відбудеться 6-й благодійний фестиваль «Балатон-фест», Фото: пресслужби Львівської міськради

У Львові відбудеться 6-й благодійний фестиваль «Балатон-фест», Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: На Львівщині тестуватимуть інформування жителів про можливі загрози: подробиці

Фото на головній: пресслужби Львівської міськрадиAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW