З 1 вересня 762 школи Дніпропетровщині працюватимуть онлайнНа Дніпропетровщині стартував  новий навчальний рік. Дистанційно його починають 762 школи – 90% від загальної кількості. Про це стало відомо під час брифінгу в обласній військовій адміністрації.

Решта шкіл працюватиме офлайн та у змішаному форматі.

 «Рішення про формат навчання ухвалювали сільські, селищні та міські ради. Враховували безпекову ситуацію в громаді, думку батьків та педагогів.  90% віддали перевагу дистанційній формі», – розповіла начальниця відділу загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Людмила Телегіна.

 Цьогоріч діти навчатимуться за оновленою програмою, враховуючи виклики часу – російську військову агресію. Зміни було внесено до програм з предметів «Історія України», «Всесвітня історія», «Основи здоров’я», правознавство. Також із предмету «Зарубіжна література» прибрали твори російських та білоруських письменників.

На нову модель навчання переходять учні 5 -  их класів. Там розпочинають впроваджувати систему Нової української школи. Будуть оновлені програми, підручники та система оцінювання – дітям не ставитимуть оцінок.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW