На Криворіжжі дистанційно працюватимуть 207 шкіл, ще у 6 буде змішана форма навчанняДля учнів 90% шкіл Дніпропетровщини новий навчальний рік розпочнеться у онлайн форматі. Всього у області на даний час функціонують 834 заклади загальної середньої освіти, у яких навчатиметься 340 тисяч учнів.

Як пише "Суспільне", про це на брифінгу розповіла заступниця начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Дніпропетровської обласної війскової адміністрації Людмила Телегіна.

Уточнюється, що рішення про формат навчання ухвалювали засновники відповідно до безпекової ситуації на конкретних територіях та з огляду на думку батьків і вчителів.

У Криворізькому районі Дніпропетровщини в онлайн форматі працюватимуть 207 шкіл, ще у 6 – буде змішана форма навчання. У змішаному форматі розпочнуть навчальний рік у шести школах однієї з громад Криворізького району. Цьогоріч до них зарахували понад 450 дітей.

Школи Дніпра всі працюватимуть дистанційно.

Цього року у Дніпропетровській області понад 26 тисяч першачків, серед них і діти, які через бойові дії переїхали в наш регіон з інших областей.

Читайте також: У Девладівській громаді на Криворіжжі учні 1 вересня сядуть за парти, - ФОТО, ВІДЕО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW