В евакуаційному поїзді Покровськ – Дніпро – Львів жінка народила хлопчикаЕвакуація з зони бойових дій — це в тому числі доступ до базових благ цивілізації та якісної медичної допомоги. Кожного разу наші евакорейси супроводжують бригади медпрацівників, які пересвідчуються, що наші пасажири — іноді в достатньо важкому стані через брак необхідних медикаментів та лікарського догляду — будуть успішно доставлені до безпечних міст.

Сьогодні в евакуаційному поїзді №233/85 Покровськ — Дніпро — Львів нашими медиками було врятовано на одне життя більше, ніж планувалося при посадці.На під’їзді до станції Козятин провідниця Анастасія звернула увагу на те, що у вагітної 22-річної пасажирки з Донбасу почали відходити води, а начальниця поїзної бригади Лариса моментально зв’язалася з черговим по станції Козятин та замовила швидку. Лікарі на борту поїзда надали професійну допомогу дівчині та передали її до карети швидкої допомоги прямо на станції.

"Вже отримали звістку з Вінничини, що в Україні стало на одного маленького, але сильного захисника більше", - повідомляють в Укрзалізниці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW