За ніч на півдні України ЗСУ знищили 149 рашистів та 60 одиниць ворожої технікиОбстановка в операційній зоні на південнобузькому напрямку залишається складною, але контролюється Силами оборони. Тривають позиційні бої з метою покращення положення по лінії фронту.

Про це повідомляє Оперативне командування Південь.

Нашими бомбардувальниками протягом ночі нанесено 2 удари по районах зосередження ворога в районі Киселівки і Костирки.

Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 220 вогневих завдань, в тому числі і по 3 мостах – Антонівському автомобільному, Антонівському залізничному і Дар’ївському – для закріплення їх непрацездатного статусу.

Підсумкові втрати ворога за ніч склали 159 виведених з ладу рашистів та 60  одиниць ворожої техніки, зокрема, 5 танків Т-72, 3 гаубиці «Мста-Б», пускова установка С-300, станція радіоелектронної боротьби та радіолокаційна станція, 120 мм мобільний міномет, 5 протитанкових ракетних комплексів, 40 одиниць броньованої та автомобільної техніки.

Ворог продовжує повітряну розвідку із застосуванням безпілотних літальних апаратів. В районі Правдиного вночі знищено безпілотний розвідник. А вранці ворог з моря завів на територію Одеського району ще одного безпілотного шпигуна. Силами протиповітряної оборони ворожий лазутчик був знищений.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW