Синєгубов назвав умови, за яких на Харківщині може початися обовʼязкова евакуаціяУ разі обов’язкової евакуації жителів Харківщини забезпечать транспортом і тимчасовим житло.

Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, на сьогодні в регіоні відпрацьовують план евакуації на випадок, якщо в цьому буде необхідність, із трьох громад Харківщини - Золочівської, Дергачівської та Чугуївської.

“У нас в абсолютно плановому режимі проходить підготовка до таких заходів. Наразі підстав для обов'язкової евакуації в Харківській області з тих територій, які підконтрольні ЗСУ, немає”, - наголосив Олег Синєгубов.

Він зазначив, що обов’язкове вивезення людей можливе з населених пунктів, де або безпосередньо можуть проходити бойові дії, або є ризик окупації, або є вірогідність, що взимку за низьких температур буде пошкоджено критичну інфраструктуру й теплоносій не подаватиметься до помешкань.

Також начальник ОВА зауважив, що евакуйованих забезпечать транспортом.

Крім того вже визначено населені пункти, які тримають у резерві місця для тимчасового розміщення жителів ХарківщиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW