Отримали допомогу, а на наступний день прилетіло у подвір’я. Страшна історія родини з ТетянівкиНа подвір’я родини Котових з Тетянівки Святогірської громади прилетіли ворожі снаряди. Бабуся загинула, мама отримала поранення, діти вціліли.

На сторінці Святогірської міської військової адміністрації розказали про історію родини Котових. Нещодавно військовим нарешті вдалось передати гуманітарну допомогу у село Тетянівка. На фотозвіті, який надіслали військові, була зображена сім’я Котових: молода мама Юля, двоє її маленьких дітей та їхня бабуся Світлана – мамина мама. 

Отримали допомогу, а на наступний день прилетіло у подвір’я. Страшна історія родини з Тетянівки , фото-1

Через день на подвір’я родини прилетіли ворожі снаряди. Бабуся загинула, маму було поранено. Діти вціліли, бо були під час обстрілу вдома. 

У матері вистачило сил дістатися до людей та звернутися по допомогу. Сьогодні вона з дітьми знаходиться у безпечному місці, їй надано медичну допомогу. Разом із дітьми вона планує перебратись до Броварів, де мешкають її родичі, але поки не може додзвонитися.

Отримали допомогу, а на наступний день прилетіло у подвір’я. Страшна історія родини з Тетянівки , фото-2Отримали допомогу, а на наступний день прилетіло у подвір’я. Страшна історія родини з Тетянівки , фото-3

Як розповіла Юлія, саме її мати була проти евакуації, бо боялася залишати своє господарство. 

"Святогірська міська військова адміністрація висловлює щиру подяку медикам 81-ї окремої аеромобільної бригади, які надали першу медичну допомогу Котовій Юлії та евакуювали та взяли під опіку її сім’ю".

Отримали допомогу, а на наступний день прилетіло у подвір’я. Страшна історія родини з Тетянівки , фото-4

Читайте також: 

  • Знову обстріляли центр Слов’янська, половина міста залишається без енергопостачання - Вадим Лях
  • Повний список "гарячих ліній" щодо евакуації по Краматорському району
  • Інститут вивчення війни - навряд путін незабаром оголосить масову мобілізацію

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW