Вінничина готова прийняти близько тісячі покровчанВідбувся черговий робочий візит заступника міського голови Олега Фролова до Вінниччини, де він обговорив питання евакуації покровчан та їхнього розселення на території Вінницької області з першим заступником голови ОВА Наталією Заболотною, директором департаменту соціальної та молодіжної політики Світланою Ярмоленко та заступницею начальника управління соціальної підтримки та державних гарантій Зінаїдою Бутенко.

На цей час Вінниччина прийняла вже 181 тис. осіб. Керівники домовилися про розміщення 1000 покровчан у Центрах компактного розміщення: навчальних та медичних закладах, гуртожитках.

Олег Фролов відвідав також селищну територіальну громаду, де розташований один з центрів компактного розміщення — школа-інтернат. Заклад має три корпуси, які віддали для проживання внутрішньо переміщених осіб. Тут знайшли прихисток мешканці Луганської, Запорізької, Донецької областей, є й наші земляки з Покровського району. Кожен корпус самостійно обрав собі коменданта серед жителів.

Для людей тут організовано триразове харчування, на території закладу працює гуманітарний штаб, куди місцеві мешканці приносять одяг, побутові речі та інше. Розселені у цьому центрі люди живуть дружньою комуною, навіть завели присадибне господарство.

Слід зазначити, що всі чоловіки, що проживають у центрі, мають роботу. Роботодавці приїжджають за ними на територію поселення. Загалом від початку війни за допомогою в пошуках роботи у обласний центр зайнятості Вінниці звернулася 2751 особа з-поміж ВПО. З них 2361 громадянин набув статусу безробітного.

Завдяки зусиллям фахівців служби зайнятості за цей період вдалося працевлаштувати 453 вимушених переселенців. Найчастіше роботу знаходили працівники торговельної сфери, будівельники, медики, зокрема, стоматологи.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW