Абсолютна більшість українців упевнена, що ми зможемо відбити напад росіянТакі результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Близько 60% опитуваних зазначили, що для перемоги у війні необхідний більш тривалий час: 20% вважають, що необхідно більше року, 40% – півроку-рік. Водночас, майже чверть оцінюють необхідний для перемоги час до кількох місяців.

Якби сьогодні стояв вибір підтримати проголошення Незалежності України, то абсолютна більшість – 86% однозначно і 11% скоріше, зробили б це. Порівняно з минулим роком цей показник зріс з 80% до 97%, порівняно з 2012 роком – з 62 до 97%.

Абсолютна більшість опитаних ідентифікує себе як громадян України –94%. Половина ідентифікують себе європейцями, близько 30% – ні. “Радянською людиною” ототожнюють себе майже 10%, натомість більше 80% – ні.

Додамо, опитування провели серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 3,1%. Терміни проведення: 17-18 серпня.

Нагадаємо, кількість українців, які вдома розмовляють державною мовою, зростає.

Джерело: Вісімнадцять три нуліAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW