Крик душі: мешканці Брониківської громади б’ють на сполох через можливе закриття одразу трьох шкілВ Україні все частіше чуємо новини, як реорганізовують навчальні заклади. Частіше за все, мова йде про невеличкі школи, гімназії, де мало учнів. Кілька таких освітніх закладів, наприклад, просто об’єднують в один, ліквідуючи натомість попередні школи/гімназії.

Не оминула ця тема й Житомирщину. В нашому регіоні також закриваються одні школи, натомість закриті приєднуються до інших навчальних закладів. До редакції нашого сайту звернулися небайдужі та стурбовані читачі саме з цього питання.

Цього разу мова йде про закриття Федорівської, Поліянівської та Варварівської шкіл в Новоград-Волинському районі Житомирської області. Це Брониківська громада.

«16 серпня 2022 року на 22-ій сесії 8 скликання, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглядалися особисті пропозиції Брониківського сільського голови Залевської Н.Ф та пропозиції депутатів без звернень громадян щодо закриття Федорівської, Поліянівської та Варварівської гімназій Новоград-Волинського району Житомирської області.

В сесійній залі розглядалося найболючіше питання для жителів цієї ж громади-закриття (ліквідація) шкіл – знищення села! Для того, щоб позбавити дітей освіти на місцях, а села -розвитку та перспективи», - обурюються мешканці села Федорівка.

«Війна. Орки-терористи знищують наші школи, дитячі садочки. А наші посадовці, яких ми з вами обирали для захисту своїх прав та свобод, не чують голосу свого народу! Тим самим створюючи конфлікт інтересів та протистояння всередині країни в період війни. В час розпачу, страху, але нескореності духу самого народу. Ми маємо боротися за безпеку наших дітей та ще й права на освіту?!

Ганебні питання, ганебні рішення ...

Майбутнє в наших руках! І воно болить кожному, тільки по- різному....», - говорять мешканці села Федорівка. Для них це справжній крик душі.

Звісно ж, це лише декілька з прикладів можливого закриття шкіл. Але тема болюча й актуальна для багатьох. Ми звернулися й за коментарем до Брониківської громади. Наразі чекаємо офіційної позиції представників громади з приводу можливого закриття Федорівської, Поліянівської та Варварівської гімназій. Щойно отримаємо офіційний коментар, то одразу ж його оприлюднимо. Триматимемо читачів нашого сайту в курсі подій в цій історії.

P.S. «Сесія Брониківської громади відбулась 16.08, депутати не проголосували за закриття гімназій», - зауважили в офіційному коментарі представники Брониківської громади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW