У період з 15 до 22 серпня ворог щодня обстрілював населені пункти Криворіжжя, наймасованішої атаки зазнав Зеленодольськ, - РВА, - ВІДЕОУпродовж минулого тижня тривали щоденні обстріли території окремих населених пунктів Криворізького району. Найжорстокішої атаки зазнало місто Зеленодольськ надвечір 21 серпня.

Як повідомляє сайт 0564.ua, про ситуацію на Криворіжжя у період з 15 до 22 серпня проінформував начальник Криворізької районної військової адміністрації (РВА) Євген Ситниченко у ході пресбрифінгу 22 серпня.

Зокрема, очільник РВА зазначив, що "росія прийшла в нашу мирну країну з війною, з ідеєю руйнування і вбивств. Але українці об'єдналися в міцний, непорушний мур, щоб захистити свою країну від окупаційних військ терористичної росії".

За його словами, протягом минулого тижня у громадах Криворізького району що не день, то відбувалися обстріли. Прильотів зазнавали Апостолівська, Широківська і, найбільше, Зеленодольська громади.

15 серпня населений пункт Велика Костромка Зеленодольської громади - обстріл відкритої території із РСЗВ "Ураган". На щастя обійшлося без постраждалих і руйнувань.

16 серпня - нічні прильоти по населених пунктах Велика Костромка та Мар'янське Зеленодольської громади. Внаслідок обстрілів у Мар'янському пошкоджено газопровід. Поранень від акту агрнсії зазнали дві жінки, які після огляду медиків від госпіталізації відмовились. У Великій Костромці пошкоджено кілька приватних будинків. Без постраждалих.

17 серпня з артилерістського озброєння було обстріляно село Велика Костромка. Обійшлося без постраждалих та руйнувань.

18 серпня обстрілу з РСЗВ "Ураган" зазнала паркова зона міста Зеленодольськ, а кількома хвилинами пізніше зі ствольної артилерії рашисти поцілили по населеному пункту Велика Костромка. Внаслідок обстрілу виникла пожежа приватного будинку.

19 серпня зафіксовані нічні прильоти по населеному пункту Велика Костромка Зеленодольської громади. Як наслідок, пожежа магазину. Також цієї доби з РСЗВ "Ураган" рашисти обстріляли населений пункт Перше Травня Апостолівської громади. Внаслідок цього обстрілу осколкове поранення отримав чоловік 36 років.

20 серпня із РСЗВ “Ураган” була обстріляна Апостолівська громада, а саме - населений пункт Перше Травня. Були частково пошкоджені будинки. На щастя, ніхто не постраждав.

Найбільшої і найжорстокішої атаки зазнало місто Зеленодольськ надвечір 21 серпня. Із РСЗВ "Ураган" ворог поцілив по відкритій території міста. Внаслідок обстрілу пошкоджено дачні будиночки, спортивний комплекс, квартиру. Але найстрашніше, що осколкові поранення кінцівок отримали 7 людей, серед яких 9-річний хлопчик з осколковим пораненням ноги. Всі постраждалі перебувають під наглядом лікарів, стна декількох чоловік, включаючи дитину, оцінюється, як середньої тяжкості.

Також внаслідок цього жорстокого акту тероризму від осколкового поранення спини загинула жінка 1963 року народження.

"Щодня протягом тижня рашисти обстрілювали прикордонні території населених пунктів Шестірня Широківської, Перше Травня Апостолівської громади, Велика Костромка Зеленодольської громади. Пошкоджені лінії електропостачання одразу ремонтували фахівці. Очільники громад, комунальні служби та співробітники ДСНС робили все можливе, аби мінімізувати жахливі наслідки для місцевих мешканців", - наголосив Євген Ситниченко.

Читайте також: Російська армія нанесла удари по трьох районах Дніпропетровщини: є постраждалі, - ФОТО.

У період з 15 до 22 серпня ворог щодня обстрілював населені пункти Криворіжжя, наймасованішої атаки зазнав Зеленодольськ, - РВА, - ВІДЕО, фото-1

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW