Доки подруга купалась у озері, неповнолітній криворіжець поцупив її телефонУ Кривому Розі неповнолітній вкрав телефон у своїх друзів, поки ті купались в озері.

Про це 0564.ua стало відомо з вироку Довгинцівського райсуду в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи відомо, що 18 червня 2022 року, підліток прийшов на Солоне озеро разом зі своїм другом та його подругою. Залишивши речі на березі, вони пішли купатись. Хлопець раніше за друзів вийшов на берег. Оскільки друзі продовжили купатись, підліток побачив телефон, який належав дівчині. Він одягнувся, взяв телефон і покинув місце злочину, нанісши матеріальних збитків на суму 1 849,33 гривень.

До суду надійшла заява про визнання винуватості.

Суд визнав хлопця винним по ч.4 ст.185 із застосуванням положень ст.69 КК України та призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. 

Водночас його звільнили від відбування покарання за умови, що він протягом випробувального терміну (1 рік) не вчинить нового кримінального злочину.

Тепер засудженому доведеться періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, де повідомляти про зміну місця проживання, роботи чи навчання. Також він не зможе виїхати за межі України без погодження із зазначеним органом.

А ще хлопцю доведеться сплатити 755,12 гривень за експертизу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW