Найбільше в світі боюсь війни: сьогодні Кузьма Скрябін міг святкувати свій День народження17 серпня Кузьмі виповнилось би 54 роки. З моменти його трагічної смерті уже пройшло 7 років, але українці досі згадують його, а творчість співака назавжди в наших серцях. 

Колись на запитання чого він найбільше боїться в житті, Скрябін відповів, що війни. 

Співак завжди займав активну громадянську позицію, не боявся висловлювати власну думку, навіть якщо вона відрізнялась від загальноприйнятої. Багато говорив Кузьма про війну, яка тоді накрила східний регіон країни. Активно допомагав як українським військовим, так і переселенцям.  І дуже переживав за свою країну.

Військові дії дуже вплинули на творчість музиканта.

"Це ідіотська війна. Як тільки почався Майдан, у мене пропало бажання щось робити, але потім я зрозумів, що це не вихід. Потрібно їздити на концерти, заробляти гроші і допомагати армії. 80% людей не розуміють, що йде війна – вони живуть, як жили, витрачають гроші, ходять в клуби... Краще їздити на корпоративи, забирати у таких людей гроші і допомагати ними бійцям. Але ніколи в житті не скажу, скільки я туди передаю, тому що там, де починаються камери, благодійність закінчується", – зазначав співак у одному зі своїх інтерв'ю незадовго до загибелі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW