У Житомирській лікарні №1 тепер продуктивніше допомагатимуть пацієнтам з хворобами серця та судинВже цього літа у Житомирській лікарні №1 нарешті запрацювало відділення інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії з новим ангіографом. Завдяки цьому буде змога проводити близько 600 малоінвазивних оперативних втручань на серці за рік. Про це повідомляє Урядовий кур’єр з посиланням на пресцентр МОЗ.

Тож мешканці Житомирщини, й в тому числі Новограда-Волинського, які мають проблеми із серцево-судинною системою, мають змогу отримати допомогу. А от у кардіологів з’явилась можливість максимально продуктивно лікували пацієнтів, у тому числі й з інфарктом міокарда.

Нагадаємо, ангіограф – високотехнологічне й точне медичне обладнання, яке дозволяє обстежувати судини пацієнта методом рентгенологічного дослідження. Це дає змогу виявитизакупорки, звуження, аневризми (розширення), тромби, пухлини, кровотечі тощо та провести малоінвазивні втручання.

Ангіограф для Житомирської лікарні – одна із 24 таких систем, які ДП «Медичні закупівлі України» на замовлення Міністерства охорони здоров’я закупило 2021 року та які отримали медзаклади в різних куточках України. Загальна сума витраченого – 210 млн грн.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW