У застосунку "Київ Цифровий” з’явилася нова можливість: містяни зможуть голосувати за електронні петиціїУ міському застосунку "Київ Цифровий" додали нову можливість для містян. Відтепер вони зможуть голосувати за електронні петиції.

Про це повідомив заступник Київського міського голови Петро Оленич.

Долучайтесь до нашого Telegram-каналу "Головні новини Києва – 44.ua" та читайте новини, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Важливі новини. У “Київ Цифровий” тепер можна голосувати за електронні петиції, – написав Оленич.

Тепер у застосунку "Київ Цифровий" містяни можуть проголосувати за електронні петиціїТепер у застосунку "Київ Цифровий" містяни можуть проголосувати за електронні петиції

Він зазначив, що це вже третій інструмент е-демократії в застосунку після голосування за проєкти громадського бюджету і дерусифікацію.

Зазначимо, що умови не змінні. Якщо петиція набере 6 тисяч підписів, її розгляне Київська міська рада. А подати власну петицію на розгляд можливо на порталі Київської міської ради.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у столиці тимчасово не стягуватиметься оплата за паркування на муніципальних майданчиках. Зміни вже відображені у додатку "Київ Цифровий".

Крім того, розповідали, що в Києві планують запустити корисну ініціативу. Якщо проєкт запрацює, то мешкані та гості столиці зможуть набирати воду в кафе та ресторанах у багаторазові ємності. А натомість на дверях таких закладів з'являться відповідні позначки, а карта буде доступна в "Київ Цифровий".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW