Буковинець виправдовував збройну агресію рф проти УкраїниСБУ викрила ще одного буковинця, який виправдовував збройну агресію рф проти України.

Служба безпеки України оголосила про підозру мешканцю Вижницького району Чернівецької області, який поширював в інтернеті антиукраїнські матеріали, - повідомляє Служба у Facebook.

Чоловік у власному акаунті заборонених в Україні "однокласників" активно публікував дописи, у яких виправдовував збройну агресію рф проти України. Він заперечував причетність російських військових до злочинних дій на тимчасово окупованих територіях, зокрема, до звірств у Бучі.

Ностальгуючи за тоталітарним радянським режимом, буковинець одночасно схвалював окупацію російською федерацією півдня та сходу України під так званим брендом "новороссия".

За такі дії йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.436-2 (поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, а також глорифікації осіб, які здійснювали збройну агресію рф проти України) Кримінального кодексу України. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW