Батько з сином побили сусідку, бо та набирала воду зі струмка: на Прикарпатті судили чоловікаКосівський районний суд виніс вирок чоловіку, який разом з батьком побив жінку, бо та набирала воду зі струмка.

Суд покарав чоловіка громадськими роботами, пише Галка.

Як йдеться у матеріалах вироку від 11 серпня 2022, ще 17 вересня 2019 у селі Яворів чоловік помітив сусідку, яка набирала воду зі струмка. Після цього він напав на неї.

Після цього він, діючи умисно, усвідомлюючи протиправний та суспільно-небезпечний характер своїх дій, на грунті тривалих неприязних відносин, виражаючись нецензурною лайкою почав ображати жінку, підбіг до останньої та з метою спричинення тілесних ушкоджень наніс їй один удар в ділянку голови предметом, схожим на дерев`яну палицю, після чого наніс  декілька ударів ногами та руками в різні ділянки тіла. В цей час, його батько, помітивши що син наносить удари сусідці, без попередньої змови між собою, приєднався до сина, та діючи умисно, усвідомлюючи протиправний та суспільно-небезпечний характер своїх дій, на грунті тривалих неприязних відносин, також наніс жінці декілька ударів ногами та руками в різні ділянки тіла. Під час застосування насильства потерпілій вдалось вирватись та остання втекла до господарства за місцем свого проживання, – йдеться у документі.

Зазначається, що жінка отримала тілесні ушкодження у виді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, синця лобної ділянки голови, садна лобної ділянки голови та підборіддя. А згідно з висновком судово-медичної експертизи, такі ушкодження віднесли до легких.

Тож чоловік вчинив кримінальний проступок, який передбачений ч.2 ст.125 КК України.

Під час судового засідання чоловік вину не визнав. Пояснив, що між ним та потерпілою існують тривалі неприязні відносини й того дня він був вдома. Також він неодноразово висловлював в судових засіданнях свою неприязнь до потерпілої та відсутність жалю щодо події. Окрім того, він не заперечував та не спростовував доводи обвинувачення та покази потерпілої і свідка, при цьому проявляючи зухвалу поведінку у судовому процесі.

Натомість потерпіла розповіла, що поралася по господарству та пішла до струмка за водою, де неї напав сусід. За словами жінки, він ударив її в голову, після чого вона впала на землю. Але той не зупинився і почав бити її руками та ногами по різних ділянках тіла. Також до побиття приєднався і батько чоловіка.

Втім, жінці вдалося втекти. Але коли вона тікала, то нападники її наздоганяли та кидали у неї камінням.

Тож суддя, розглянувши усі матеріали справи, ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального проступку, який передбачений ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 125 КК України, та призначити йому покарання у виді двохсот сорока годин громадських робіт.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду кримінального провадження апеляційним судом.

Вирок може бути оскаржений до Івано-Франківського апеляційного суду через Косівський районний суд Івано-Франківської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW