За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТОНайактивніше цієї ночі ворог діяв на Донецькому напрямку.

В Авдіївці хаотичні обстріли не припинялися протягом всієї ночі, інформує голова Донецької ОВА.

За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТО, фото-1У Кураховому росіяни завдали ракетного удару по інфраструктурі електропостачання та кількох підприємствах. Поранено одну людину.

За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТО, фото-2В Очеретинській громаді окупанти застосували Урагани з касетними боєприпасами в районі Карлівки.

За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТО, фото-3Ракетного удару зазнала Максимільянівка — пошкоджено Будинок культури та 4 крамниці. Без постраждалих.

За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТО, фото-4У Краматорському районі зруйновано 4 будинки у селищі Ясногірка та 2 будинки - у Слов'янську.

За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТО, фото-5Близько третьої ночі росіяни завдали ракетного удару по Миколаївці - зруйнували господарчу будівлю місцевої школи.

За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТО, фото-6Один обстріл стався у Бахмуті — пошкоджено приватний будинок та дачу. Ще один обстріл — у Зайцевому. Там поранено людину.

За добу окупанти на Донеччині завдавали удари по Курахово, Бахмуту, Соледару: поранено дві людини, - ФОТО, фото-7В околицях Соледара та прилеглих сіл поодинокі обстріли тривали всю ніч — пошкоджено два будинки у Федорівці.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW