"Плакало небо, плакали усі...": мешканці Тернопільщини на колінах зустріли тіло молодого загиблого воїнаАндрій Пачковський з с. Байківці Тернопільського району загинув на Донеччині. Про загибель чоловіка стало відомо 11 серпня. Сьогодні ж його тіло привезли у рідну домівку. Символічно, що в цей час навіть накрапав дощ, небо немов плакало разом із людьми.

25 вересня Андрію Пачковському мало виповнилося 44 роки. На свого Героя з нетерпінням чекали мати, дружина Наталія та доньки Олена й Віталія, онуки.
Щоб віддати шану загиблому землякові сотні людей утворили живий коридор та на колінах віддавали останню шану полеглому у боях за Україну воїну.

"Сьогодні на рідну землю на вічний спочинок повернувся Андрій Пачковський. Плакало небо, плакали рідні, плакали усі, хто знав цю світлу і добру людину... Вічна пам`ять Герою...

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 13 серпня, о 19:00 відправлятиметься панахида за загиблим воїном в його будинку за адресою: с.Байківці (масив Гаї-Ходорівські) вул.Сонячна, 18. 

Похорон відбудеться у неділю, 14 серпня, о 14:00
Просимо всіх небайдужих віддати останню шану Герою…AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW