Талаківка та Нікольське. Двом колаборантам - «посадовцям днр» заочно повідомлено про підозру у зраді, - ФОТОДонецька обласна прокуратура заочно повідомила двом чоловікам про підозру у добровільному зайнятті посад у незаконних органах влади.

За даними слідства, у березні та червні 2022 року двоє мешканців с. Зелений Яр та смт Талаківка Маріупольського району погодились на пропозиції представників держави-агресора рф та добровільно обійняли фейкові посади «голови адміністрації Володарського району днр» і «голови селища Талаківка адміністрації Новоазовського району днр». 

Як з'ясував 0629 із власних джерел, 3 червня «головою адміністрації Володарського району» розпорядженням так званого «голови ДНР» Пушиліним було призначено Сергія Юзвінкевича, «заступником голови Червоноармійської сільської адміністрації Донецької області» призначено Руслана Консика.

Талаківка та Нікольське. Двом колаборантам - «посадовцям днр» заочно повідомлено про підозру у зраді, - ФОТО, фото-1Талаківка та Нікольське. Двом колаборантам - «посадовцям днр» заочно повідомлено про підозру у зраді, - ФОТО, фото-2

Перший з підозрюваних, який раніше був заступником голови Нікольської селищної територіальної громади, провів заходи зі створення та реєстрації підконтрольних «установ», уклав псевдоугоду про співробітництво з Липецькою областю рф та продовжує приймати інші фіктивні рішення, що шкодять державним інтересам України.

Талаківка та Нікольське. Двом колаборантам - «посадовцям днр» заочно повідомлено про підозру у зраді, - ФОТО, фото-3

Другий фігурант надав у розпорядження так званої «поліції днр» приміщення місцевого музею та координує її роботу з виявлення громадян, прихильних до України, а також активно агітує населення отримувати паспорти рф. 

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Маріуполь 0629. Там цікаво і зручно.

Читайте також: Журналісти CNN назвали російську версію подій в окупованій Оленівці фейкомAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW