В ЄС змінили правила щодо українських посвідчень водія для біженцівУкраїнські біженці в ЄС можуть користуватися навіть простроченим водійським посвідчення.

Наразі особи, які отримали в ЄС статус тимчасового захисту, офіційно можуть користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну упродовж усього періоду перебування під захистом.

Про це у Телеграмі інформує пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

«Від липня особам, які отримали в ЄС статус тимчасового захисту, офіційно дозволено: користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну протягом всього періоду перебування під захистом», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ці особи тепер можуть користуватися посвідченнями водія старого зразка, оформленими кирилицею, без наявності завіреного перекладу або міжнародного посвідчення водія (але все ж треба мати документ для підтвердження особи).

При цьому ці особи можуть користуватися виданими вперше на 2 роки українським посвідченням водія навіть у разі закінчення терміну його дії (чинними є посвідчення водія, які не були обміняні з початку 2022 року, всі інші – підлягають обміну на території України).

Ці громадяни також можуть отримати без складання іспитів тимчасове (на період перебування під захистом) посвідчення водія зразка ЄС у разі втрати чи викрадення українського посвідчення.

У МВС вважають, що це значно полегшує навантаження на компетентні органи держав-членів ЄС, оскільки їм не доведеться обмінювати мільйони українських посвідчень водія.

Читайте також:

  • Мешканка Краматорська, яка здавала позиції ЗСУ росіянам, може вийти під заставу
  • У Слов’янську 25 школярів здали мультипредметний тест на максимальний бал
  • "Шукаємо неодружену до 30 років" - роботодавців штрафуватимуть за упереджені вакансії

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW