"Зрадники і ті, хто викладають фото з місць обстрілів": у МВС назвали, хто дуже допомагає ворогу воювати проти УкраїниСтаном на вчора (6 серпня) російські окупанти завдали 46 обстрілів, внаслідок чого загинуло 16 людей, а також десятки людей одержали поранення. Від атак  військ РФ в Україні постраждали Луганська та Донецька області.

Як інформує "ТСН", про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі телемарафону.

"Якщо говорити про ті області, які страждають від російських снарядів найбільше, то це Донецька, яку обстріляли понад 3 тисячі разів, Луганська – 4 тисячі разів, Миколаївська – 700 разів", - розповів він.

Перший заступник голови МВС відзначив ефективну діяльність правоохоронних органів у виявленні диверсантів, коригувальників та зрадників.

За його словами, від 24 лютого затримано понад 1600 осіб ймовірно причетних до диверсійної діяльності.

Єнін уточнив, що навіть ті, хто не є зрадниками, проте у своїх соціальних мережах викладають фотографії або відео з місць обстрілів, теж певним чином допомагають ворогу “краще пристрілятися”.

Крім того, за час повномасштабної війни в Україні затримали понад 1,5 тисячі людей, які ймовірно допомагали росіянам.

Затримані погоджувались співпрацювати з окупантами за 5-10 тисяч гривень.

За ці гроші зрадники надають ворогу інформацію про розташування позицій наших військових, блокпостів, а також інформують про місця прильоту ракет.

"Зрада держави за 300 доларів це майже як за 30 срібників і перспектива провести найближчі 15 років в тісній камері", - додав Єнін.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW