росія формує нові “добровольчі батальйони” і наступає на Авдіївку - Інститут вивчення війниРосійські війська формують нові "добровольчі батальйони" на території своєї країни і планують атакувати Авдіївку.

Ймовірно, окупанти вирішили атакувати Авдіївку з території окупованої Донецької області, а не чекати, поки українські сили відійдуть зі своїх підготовлених оборонних позицій.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

В Інституті повідомили, що росіяни раніше намагалися прорватися через північно-східну околицю Авдіївки, але за кілька місяців не досягли суттєвого прогресу.

Також аналітики ISW із посиланням на непідтверджені повідомлення припускають, що Іран міг відправити першу партію безпілотників до росії для польових випробувань.

Посилаючись на зібрані дані, ISW повідомляє, що рф формує нові добровольчі батальйони в Новосибірській, Саратовській, Ульяновській і Курганській областях.

Окрім того, за інформацією Інституту вивчення війни, Україна поки не володіє достеменною інформацією щодо загиблих і поранених українських військовополонених внаслідок теракту в колонії в Оленівці.

Вам також може бути цікаво:

  • рф, ймовірно, поки що припиняє Слов’янську кампанію - Інститут вивчення війни
  • Генпрокурор назвав причину масового вбивства військовополонених в Оленівці
  • Окупанти не допустили Червоний Хрест до колонії в Оленівці 

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW