665 переміщених українців шукають роботу на ЖитомирщиніНині послугами центрів зайнятості та філій Житомирської області користуються 665 внутрішньо переміщених осіб.

Усього з початку дії воєнного стану потребували допомоги з працевлаштування 1290 переселенців. Найбільше їх із Донецької області, з м.Київ та Київської області, а також Луганської, Харківської й Херсонської.

1033 особи із загального числа тих, хто вимушено змінив місце проживання через ведення бойових дій та звернувся по допомогу служби зайнятості, отримали статус безробітного у філіях і міських центрах зайнятості області.

270 вимушених переселенців з допомогою служби зайнятості вже влаштувались на роботу на Житомирщині. Вони заповнили актуальні вакансії на підприємствах різних сфер діяльності.

Серед внутрішньо переміщених осіб, які оселилися на Житомирщині та звернулися до служби зайнятості, найбільше молоді (понад 40%), а жінок удвічі більше, ніж чоловіків (875 і 415 відповідно).

Нагадаємо: відповідно до останніх законодавчих змін, на час дії воєнного стану внутрішньо переміщеним особам статус безробітного надається без застосування звичайних вимог. Можуть зареєструватися також внутрішньо переміщені особи, які не розірвали трудові відносини з роботодавцем. Вони можуть зробити це в односторонньому порядку, подавши до центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця. У свою чергу центр зайнятості повідомить про це роботодавця, Пенсійний фонд та територіальний орган Державної податкової служби (будь-яким засобом комунікації). Датою звільнення в такому разі вважається наступний день після подання заяви.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості – телефонуйте на «гарячі» лінії 063-214-41-75 і 097-417-84-96 або пишіть у телеграм-чат обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

665 переміщених українців шукають роботу на Житомирщині, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW