На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грнПоліції припинила діяльність каналу збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, а також затримати трьох підозрюваних у різних районах Чернігівської області. Комплексні оперативні заходи поліцейських тривали дві доби.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області.

На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грн, фото-1

27 липня поліцейські затримали 27-річного мешканця Чернігова при отриманні ним посилки з понад кілограмом психотропної речовини. Експертиза підтвердила, що у поштовому відправленні був амфетамін. Вартість такої кількості психотропної речовини на «чорному ринку» становить близько 400 тисяч гривень.

На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грн, фото-2

Наступного дня, 28 липня, прилуцькі оперативники затримали місцевого молодика, який отримував посилки з наркозіллям. У 21-річного підозрюваного поліція виявила та вилучила коробку з рослинною речовиною, схожою на канабіс. Її вага становила 600 грамів. Також вилучили коробку з порошкоподібною речовиною біло-рожевого кольору, схожою на амфетамін (вагою близько 400 грамів). Загальна вартість наркозілля за цінами «чорного» ринку становить близько 300 тисяч гривень. Вилучені речовини направлені на проведення експертних досліджень.

На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грн, фото-3

Того ж дня у Мені поліцейські затримали 35-річного місцевого мешканця також під час отримання ним посилки в одному з поштових відділень міста. На місці у зловмисника вилучили півкілограмовий пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін.

На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грн, фото-4

В ході обшуку в оселі підозрюваного виявили та вилучили загалом близько 5 кілограмів канабісу, порошкоподібну речовину, схожу на амфетамін, та матеріали для фасування наркозасобів. Сукупна вартість такої кількості амфетаміну та канабісу на «чорному» ринку становить понад 300 тисяч гривень.

На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грн, фото-5

– Всі вилучені речовини направлені на проведення експертних досліджень. Підозрювані затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Загалом в ході комплексного відпрацювання поліцейські вилучили наркотичних засобів та психотропних речовин на суму близько 1 мільйона гривень, – говорить начальник кримінальної поліції області Олександр Васильченко.

На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грн, фото-6

За усіма фактами відкрито кримінальні провадження за статтею 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

На Чернігівщини поліцейські ліквідували канал наркозбуту та вилучили наркозілля загалом на 1 млн грн, фото-7

Досудові розслідування тривають.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW