Під час повітряної тривоги дітей не пустили в укриття церкви УПЦ МПУ Кропивницькому під час повітряної тривоги дітей, які перебували на заняттях у  одному із навчальних центрів, не пустили в Укриття в церкві Московського патріархату.

Про це розповів народний депутат Олексій Гончаренко в Telegram.

"Хочу розповісти неприємну історію. У Кропивницькому знаходиться Гончаренко Центр. І коли прозвучала повітряна тривога, то в самому центрі перебували діти на заняттях. Адміністратор зібрала дітей і пішла з ними в сусідню церкву, там є підвал і там можна сховатися. Люди з церкви не пустили адміністратора з дітьми в підвал", - повідомив нардеп.

Нардеп розповів. що працівники швидко обдзвонили бутьків, аби ті забрали своїх дітлахів.

"Як ви думаєте, потрібно писати якого патріархату була церква чи ви самі здогадалися? Цей пост є моїм офіційним зверненням до голови військово-цивільної адміністрації Кіровоградської області - Райковича Андрія. Прохання розібратися з даною ситуацією", - додав Олексій Гончаренко.

У коментарях до допису місцеві мешканці Кропивницького зазначили, що це далеко не перший такий випадок. І в укриття у церкві постійно відмовляються пускати людей під час повітряної тривоги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW