Коли закінчиться війна? Думка українського аналітика Вадима ДенисенкаУкраїнський аналітик та керівник «Інституту майбутнього» Вадим Денисенко завітав 23 липня до Чернігова. У культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» він ділився своїми думками про нинішнє політичне та економічне становище росії, її стратегію у зовнішніх відносинах та у війні з Україною.

Про це повідомляє телеканал «Новий Чернігів».

Коли закінчиться війна? Думка українського аналітика Вадима Денисенка, фото-1

У жовтні-листопаді в певних регіонах росії, за словами Вадима Денисенка, буде помітно погіршення рівня життя через санкції. А через рік це торкнеться більшості регіонів окрім Москви. Столицю ж підтримуватимуть за будь-яку ціну.

Особливо болючими санкціями для рф і водночас великим козирем для України стала заборона на імпорт електроніки. У цій галузі окупанти не займалися імпортозаміщенням, та досі є залежними від закордонних поставок, каже експерт.

Окрім цього, позиції рфії на міжнародній арені теж слабшають. Німеччина збирається відмовитися від російського газу, шантаж поставками зерна не працює, і за стіл переговорів з агресором поки ніхто сідати не збирається. Враховуючи це, а також нарощування поставок сучасної зброї до України, продовження військової агресії коштуватиме рф все дорожче.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW