На Дніпропетровщині з початку війни у Міграційній службі оформлено понад 93 тис закордонних паспортівЗа час війни Міграційна служба у Дніпропетровській області видала понад 93 тис біометричних закордонних паспортів. А ще – майже 40 тис внутрішніх ID-карток. Про це повідомили під час брифінгу в обласній військовій адміністрації

На брифінгу підкреслили, що з початку війни обласне управління та всі територіальні підрозділи не припиняли роботу. Фахівці працюють навіть у громадах регіону, які обстрілює ворог. Приймають тисячі заяв на оформлення біометричних документів: закордонних паспортів і внутрішніх ID-карток. Поки триває війна запровадили практику вклеювання фотографій дітей до закордонних паспортів батьків. За такою послугою вже звернулося  7 тис людей. Ще 8 тис – за подовженням терміну дії документу для виїзду за кордон.

Також вирішуєтьчя питання відновлення документів поранених захисників, переселенців та людей, звільнених з полону. Оперативно оформляють паспорти для виїзду на лікування або реабілітацію.

З кінця травня почали оформлювати паспорти за спрощеною процедурою. Відвідувачі можуть одночасно подати заявку на  внутрішній український та закордонний біометричний.

Обласні підрозділи міграційної служби за добу відвідують понад 2 тис людей.

Окрім оформлення паспортів ще займаються питаннями громадянства. Ведуть боротьбу з нелегальними мігрантами. Для цього співпрацюють з правоохоронцями. З початку року виявили 300 нелегалів.

Всього на обліку в області майже 30 тис іноземців. Вони мають посвідки на постійне або тимчасове проживання.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW