Україна вперше відзначає День української державностіСьогодні, 28 липня,  в Україні вперше відзначаюь День Української державності. Свято було започатковано минулого року, відповідно до указу президента Володимира Зеленського.

Напередодні свята президент Зеленський записав відеозвернення, в якому зазначив, що цього року свято відзначається в умовах повномасштабного вторгнення росії. Але відзначається всупереч усьому, бо Україну не зламати.

"День Української Державності затверджуватиме зв'язок українців, які мешкають зараз, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років досвіду українців у державотворенні, нашій культурі, нашій самобутності, українському характері. Зараз у багатьох подвигах наших воїнів, у мудрості наших людей у боях, навіть просто у розмовах звичайних українців про те, що відбувається, ми можемо побачити, ми можемо почути та зрозуміти приклади таких самих характерів, але сотні років тому. Можемо побачити приклади такої ж хоробрості, такого ж ставлення до життя, і, найголовніше, – ставлення до України та до ворога.
Лише ті, хто зовсім не знає правди історії і зовсім не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати нас. Після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за сторіччя. Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало неодноразово. Не цього разу!", - заявив президент.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW