Ворог зі ствольної артилерії обстріляв Криворізький район, - заступник керівника ради оборони ДніпропетровщиниПовномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 154 доба добігає кінця.

Сьогодні протягом дня під ворожий вогонь потрапив Криворізький район, - про це повідомив заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.

Зі ствольної артилерії окупанти вдарили по прикордонним територіям Зеленодольської громади, село Велика Костромка. На щастя, без жертв і без руйнувань. Були перебиті лінії електропостачання, наразі вже все відновлено.

У Нікопольському районі вдень було тихо, але пам’ятаємо, що ворог підступний. Наші захисники зараз пристрілюються по Антонівському мосту, тому окупанти, ймовірно, захочуть помститися у звичній для них манері, обстрілюючи цивільну інфраструктуру. Тому закликаю мешканців району, як і всіх жителів області, дотримуватися правил безпеки під час сигналу повітряної тривоги.

На інших наших територіях все спокійно, наразі ситуація повністю контрольована в усіх громадах та на кордонах області. 

Дніпропетровщина продовжує приймати переселенців. Станом на сьогоднішній день наша область прихистила вже 297,8 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них:

- 104,4 тисячі – це працездатні жінки;

- 74,6 тисяч – діти. 

Дніпро – 127,7 тис., Кривий Ріг – 55,8 тис.

Ми обов‘язково переможемо. Попри всі жахи, які принесли на нашу землю окупанти.

Слава українським захисникам!

Слава Україні!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW