В Запорізькому районі в селі Юльївка ворожі військові обстріляли ферму з зенітно-ракетного комплексу С-300Один ангар зруйновано, ще два - пошкоджено. Працівники господарства прибирають уламки від ангару та витягають скло з ріпаку.

Про це повідомляє 061.

Працівник фірми Владислав працює з 8 ранку до 20:00. Він босоніж ходить по насінню та буквально з-під ніг витягає шматки скла. Вікна вибило вибуховою хвилею і скло висипалось на врожай.

Керуючий агрофірмою Василь Касярун каже, ворог обстріляв підприємство в ніч з 25 на 26 липня. В ангарах зберігався врожай, зібраний вже у цьому році - ріпак, кукурудза, семенний ріпак, пшениця.

"Ракета прилетіла в цей склад. В складі не було ніякої воєнної техніки, тільки сільгосппродукція.Ми сільхозники і намагаємось годувати країну. Під обстрілами працюємо на полі, а тепер і в ангар прилетіло", - сказав він.

Снаряд впав в один з 89-метрових металевих ангарів, на місці залишилась величезна воронка.

За словами головного агронома Євгена, підприємство зазнало великих збитків.

"Два дні працюємо і поки не видно краю.Ангар не пошкоджено, а зруйновано", - сказав він.

Також підприємство втратило свій, ангар з соняшником, а врожай пшениці залишся під відкритим небом у населеному пункті, де зараз так зараз "сіра зона" і вивезти її не має можливості.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області протягом доби 13 об’єктів цивільної інфраструктури було зруйновано ворогом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW