Українців скоро чекають дуже хороші новини з півдня - радник глави МВСУкраїнців скоро чекають дуже хороші новини з півдня - радник глави МВС, фото-1

Російські військові вже перейшли до конкретно оборонних дій.

Українські військові ведуть підготовку до контрнаступу на Херсонському напрямку, але щодо дат самого контрнаступу поки невідомо.

Про це в ефірі Freedom заявив радник глави МВС Ростислав Смирнов.

"Я б не говорив про конкретні дати. Але я можу сказати, що скоро нас чекає багато хороших новин, особливо з півдня нашої країни. Тому що там ситуація краща за решту, хороший плацдарм", - сказав він.

Завершенням підготовки такого плацдарму і є знищення двох мостів - Антонівського та через Інгулець. Це дозволить зміцнити наші позиції, взяти в оперативний мішок ворога, зазначив радник глави МВС.

"Для нього (ворога) буде дуже важко відходити, по-друге - доставляти боєприпаси, особовий склад. Нам буде набагато простіше звільнити цю верхню частину. Я думаю, що це буде в найближчому майбутньому", - додав Смирнов.

Він зазначив, що ЗСУ вже провели хорошу операцію зі знищення понад 30 скупчень ворога: "За два-три тижні знищені склади з боєприпасами, командні пункти, скупчення ворожої техніки. Ми вели підготовку".

Самі російські військові тверезо оцінюють ситуацію: вони готуються до конкретно оборонних дій: "вони не намагаються нічого штурмувати, проривати".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW