Протягом дня ворог кілька разів обстріляв Дніпропетровщину: ситуація в регіоні станом на вечірЗавершується сто п’ятдесят друга доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. ​​Ситуація на Дніпропетровщині станом на вечір. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук повідомив, що протягом дня ворог кілька разів обстріляв Криворізький район – зі ствольної артилерії вдарили по Великій Костромці. 

Ворожим вогнем там пошкоджено електротрансформатор, лінію електропередач, частково пошкоджено один будинок і господарчі споруди. В результаті ворожої атаки ніхто не постраждав.

Щодо інших районів області – день минув без надзвичайних ситуацій. Кордони області надійно захищені, жодного окупанта на нашій території немає.

Микола Лукашук також додав, що сьогодні Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що в Україну почали надходити перші німецькі зенітні комплекси Gepard. Вони ефективні проти повітряних цілей, дозволяють виявити їх на відстані до 15 км і ефективно знищувати. Комплекси можуть працювати вдень та вночі, за будь-яких погодних умов. 

Також до України прямує більше ракетних систем Himars та дрони Phoenix Ghost. Нашим військовим буде легше бити окупантів.

"Ми маємо справу з тотальним злом, зі справжніми терористами. Втім Україна нікому ніколи не віддасть своє. Відвоюємо, відбудуємо, відновимо.

Подяка нашим славетним ЗСУ, які мужньо боронять державу і нищать окупантів. Віримо в Збройні сили, в Президента, в свою країну. Ми сильні, ми згуртовані. 

Мирного вечора, Дніпропетровщино. 

Ще на один день ближче до Перемоги", - підсумував Микола Лукашук.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW