«Окупанти ховаються як таргани» – мер Енергодара назвав адреси позицій росіян у містіМер Енергодара Дмитро Орлов назвав адреси вогневих позицій окупантів у місті. Інформацію він оприлюднив у своєму Телеграм-каналі і подякував небайдужим мешканцям, які допомагають її зібрати, передає Nikopolnews.

Сумно спостерігати, як окупанти руйнують все те, що будувалось останніми роками в Україні та Енергодарі. Страшно та болісно спостерігати, як людей викрадають дикуни зі сходу заради задоволення власних злочинних  інтересів. Але при всьому цьому смішно спостерігати, як після кожних вдалих дій наших військових вони розбігаються як таргани, та ховаються, наївно вважаючи, що їм вдається залишатися непоміченими, – написав Дмитро Орлов.

За його словами, наразі ворога в Енергодарі можна спостерігати у таких місцях:

  • вогневі позиції на території вантажного порту ВП ЗАЕС;
  • облаштовані фортифікаційні споруди та військова техніка за енергоблоками №1,6 ВП ЗАЕС,
  • окопи за територією УВТК ВП ЗАЕС, біля в/ч 3042,
  • три окопи вздовж «нової» дороги на ВП ЗАЕС, біля «старої» дороги на станцію навпроти ЗСК, на території ВОХР ВП ЗАЕС та навіть між охолоджувальними каналами на території станції та в лісі, в бік Мічурино,
  • на території СТО в промисловій зоні стоїть військова техніка окупантів.

Це лише малий відсоток відомих позицій окупантів, на яких вони мріють залишитись непомітними та захищеними, – підкреслив Дмитро Орлов.

І висловив впевненість, що кожна з цих точок відома нашим воїнам та буде відпрацьована  ними у потрібний час. Несподівано, влучно, беззаперечно.

Також, відомі всі місця, куди розбіглись ці щури безпосередньо в місті.

Так що, асвабадітєлі, готуйтесь асвабаждать місто від своєї присутності. Ось це й буде справжнє звільнення, – порадив законний міський голова Енергодара.

Дмитро Орлов подякував усім небайдужим енергодарцям, які на прохання українських спецслужб відслідковують та своєчасно повідомляють про пересування військової техніки окупантів. При цьому він попросив не забувати про обережність та власну безпеку.

Будьте впевнені, що всі місця дислокації ворога, які ви різними способами повідомляєте, одразу скеровуються у відповідні центри прийняття рішень.Ми всі маємо розуміти, що Збройними Силами України ні в якому разі не здійснюються постріли, внаслідок яких можуть постраждати мирні жителі. Тому ще раз закликаю – відслідковувати з дотриманням правил особистої безпеки та вчасно повідомляти! – написав Дмитро Орлов.

Нагадаємо, з Енергодара і прилешлих територій росіяни останнім часом регулярно обстрілюють НІкополь і Нікопольський район.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW