Схвалював публічні заклики до зміни конституційного ладу і захоплення державної влади - у Житомирі судитимуть пропагандистаПрокурори Житомирської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом розповсюдження матеріалів з публічними закликами до насильницької зміни конституційного ладу і захоплення державної влади (ч. 2 ст. 109 КК України),

Як повідомлялося раніше, скоєння злочину проти основ національної безпеки України інкримінують мешканцю Житомира.

Палкий пропагандист рашистської ідеології проявив себе з перших днів широкомасштабного збройного вторгнення окупантів в Україну, різко активізувавши свою проросійську діяльність.

Так, обвинувачений поширив на своїй сторінці у соцмережі відеозвернення 2014 року до путіна із закликами негайно ввести «миротворчі війська» на територію Харківської області», бо «вони» вже беруть владу та просять підтримки. Автори відео волали про те, що не визнають української влади, і взагалі треба заборонити усі «нацистські і націоналістичні організації в Україні» та інше.

Експертизою встановлено, що фігурант провадження поширював тексти, у яких містяться публічні заклики до захоплення влади у Харкові та області, вторгнення збройних сил рф на територію нашої держави, насильницьку зміну Конституційного ладу України.

Викрито злочин за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури, Управлінням СБ України в області, яке проводило досудове розслідування.

Санкцією зазначеної статті передбачено покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.

Джерело: Житомирська обласна прокуратураAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW