Видання The New York Times відкриває бюро у КиєвіАмериканське видання The New York Times відкриває бюро в Києві, щоб висвітлювати війну росії проти України. Його очолить журналіст Ендрю Крамер, який раніше працював у московському бюро.

Про це йдеться у повідомленні видання The New York Times.

Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва - 44.ua". Долучайтесь та читайте, щоб завжди бути в курсі та нічого не пропустити.

Ми створили бюро в Києві, щоб продовжувати висвітлювати широкомасштабну війну Росії проти України, яка змінила життя мільйонів українців і вплинула далеко за межами країни, – йдеться у повідомленні.

Також у виданні зазначили, що повномасштабна війна рф проти України поставила людей по всьому світу під загрозу голодної смерті, зруйнувала союзи, підірвала зусилля щодо переходу на екологічно чисту енергію та кинула виклик крихкому світовому порядку, заснованому на правилах.

Бюро The New York Times в Україні очолить Ендрю Крамер. Саме він став першим керівником бюро в Україні. У виданні згадується, що Крамер розпочав роботу в NYT ще у 2005 році. Він працював кореспондентом Business day, а потім кореспондентом міжнародного відділу – International desk. Протягом багатьох років він був основним репортером, який висвітлював події в Україні з московського бюро. А у 2014 році, коли почалися бойові дії на Донбасі, Крамер був військовим кореспондентом на сході України.

Тому наше сьогоднішнє оголошення не має бути великою несподіванкою, – додали в NYT.

До того як доєднатися до команди The New York Times, Ендрю працював в Associated Press, The Washington Post. А також був позаштатним репортером у San Francisco Chronicle і The Ukiah Daily Journal у Каліфорнії.

Також про цю новину повідомив помічник головного редактора міжнародного відділу видання The New York Times Майкл Слекман у Twitter. Він написав, що ніхто краще не підходить на посаду керівника бюро видання у Києві, аніж Ендрю Крамер.

Також ми писали про те, що відоме американське видання The Washington Post відкриває своє бюро у Києві. Редактор відділу закордонних справ The Washington Post Дуглас Джель зазначив, що відкриття офісу у столиці Києві означає, що редакція готується до висвітлення затяжної фази війни.

Крім того, повідомляли, що американське видання The New York Times оприлюднило нові фотографії та відеозаписи звірств, які чинили російські окупанти в березні в Бучі під Києвом. На оприлюднених відео видно, як солдати армії рф вбивають не менше як вісім беззбройних українців.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW