Російські військові відмовляються погоджувати "зелений коридор": на блокпосту у Василівці померло 4 людиниВиїхати з окупованих територій Запорізької області можна лише приватними авто через російський бокпост у Василівці. Але офіційних зелених коридорів наразі немає і люди вимушені стояти в черзі по кілька днів.

За словами міського голови Мелітополя Івана Федорова, разом із центральними органами влади Україна в черговий раз  зверталась до російської сторони із проханням відкрити «зелений» коридор для евакуації населення.

Проте, за словами Федорова, російська влада цинічно відповіла, що ніхто з мелітопольців не хоче виїжджати з міста і потреби в коридорі немає.

"В колоні на виїзд з тимчасово окупованих територій понад 1200 авто. Більшість людей ночує на узбіччі дороги вже 5 діб. У літню спеку, без житла і нормальної їжі, без доступу до лікарні й «швидкої допомоги». За останні 2 дні через такі нелюдські умови померло 4 людини", - написав Федоров в Телеграмі.

Він також додав, що в черзі на евакуацію стоять маленькі діти, вагітні жінки, важкохворі, люди похилого віку. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW