"Страшні подробиці трагедії": труп 6-річного хлопчика знайшли без одягу серед ріпаку, експерти дали поясненняНа Дніпропетровщині майже два тижні шукали 6-річного хлопчика, який загубився. У пошуках взяли участь поліція, рятувальники, кінологи, активісти, місцеві жителі. Проте тіло дитини виявили випадково в полі, коли косили ріпак. Маля було без одягу, футболка, в якій він пішов з дому, лежала неподалік.

Як інформує "Obozrevatel", на Дніпропетровщині сталася трагедія. Ще 7 липня в селі Проточі Могилевської ОТГ зник 6-річний Василь Підкуйко. Батьки не помітили, як дитина вийшла з дому, кинулися шукати її лише надвечір.

У селі кажуть, що родина, в якій ріс Василько, неблагополучна – батько та мати зловживають алкоголем.

Василька шукали майже два тижні

Василька шукали майже два тижні

"Наскільки я знаю, того дня батьки пиячили, потім билися, батько бив матір. Викликали поліцію. Коли правоохоронці приїхали, дитина була вдома. Одна з бодікамер поліцейського зафіксувала хлопчика. Він був у довгій сірій футболці. Потім він зник", – розповідає керівник ГО "ПЗ Ангел" Микола Полянський.

У дитини спостерігалися проблеми розвитку, вона була аутистом, погано розмовляла. "Він складний хлопчик, кажуть, що не любив одягатися, часто знімав одяг і ходив у таких довгих футболках", – додає Микола.

Дитина пішла з дому в довгій футболці

Дитина пішла з дому в довгій футболці

Батько зізнавався у вбивстві?

Хлопчика шукали довго. До пошуків залучили поліцейських із собаками, ТрО, кінологів із загону "Антарес", також у пошуках брали участь "ПО Ангел" із Харкова та "Пошук зниклих дітей" із Дніпра. Люди прочісували поля, покинуті будови. Рятувальники з ДСНС оглядали колодязі, місцеві водоймища. Але все безрезультатно.

Під час пошуків з'являлися різні версії. Хтось заявив, що бачив хлопчика десь на дорозі. Людину навіть перевірили на поліграфі, але інформація не підтвердилась.

"Кажуть, що в перші дні батько дитини казав, що це вони його вбили. Чи це так, не знаю, йде слідство", – каже Микола.

Дитину шукали із собаками

Дитину шукали із собаками

На тіло дитини натрапили випадково, коли комбайн косив ріпак. Василько, повністю роздягнений, лежав на полі серед високих рослин. Сіра футболка валялася неподалік від нього.

Чекають на результати експертизи

"Від чого він помер, поки невідомо. Але ріпак – це високі колючі рослини, висота стебел сягає 80 см, а то й метр. Фактично це зарості. Покликати на допомогу хлопчик не міг, він практично не розмовляв", – каже Микола.

Дитину знайшли в полі ріпаку

Дитину знайшли в полі ріпаку

У поліції кажуть, що поки що йде слідство і висновки робити зарано.

"Розтин провели, але жодних висновків нам поки що не дали. Ще буде проходити експертиза, тільки пізніше стануть відомі причини смерті. Зовні ознак насильницької смерті немає, але висновки все одно мають зробити експерти", – сказала спікерка поліції Дніпропетровської області Ганна Старчевська.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW