"44 це не 70": Зеленський потролив путіна після диверсії в радіоефіріПрезидент Володимир Зеленський записав відеоповідомлення, щоб спростувати фейкові заяви про нібито його важкий стан здоров'я, який через хакерську атаку пролунали в ефірі українських радіостанцій.

"Сьогодні Росія запустила чергові фейки, що держава не керується президентом Зеленським, бо він знаходиться в лікарні, точніше в реанімації через свій важкий стан. Важкий стан здоров'я. Так ось, знаходжуся я в кабінеті", – зазанчив Зеленський.

За його словами, так добре, як зараз, він ще ніколи не почувався, пише УП.

Президент додав, що погана новина для вас всіх, хто запускає подібні фейки, – що таких українців у хорошому здоров'ї – 40 мільйонів.

"При всій повазі до похилого віку, але 44 це не 70 (президенту Росії Володимиру Путіну 7 жовтня буде 70 років – ред.). Слава Україні", – підсумував Зеленський.

Раніше у радіохолдингу TAVR Media заявили, що на мережу радіостанцій здійснили кібератаку, в результаті якої в ефірі прозвучало повідомлення про нібито тяжкий стан здоров'я президента Володимира Зеленського.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW