Українцям розсилають у Вайбері фейкові повідомлення, що «СБУ прослуховує телефон»«Листи щастя» про СБУ: чому не варто їм вірити?

Українців попереджають про фейкові повідомлення у меседжері Вайбер про начебто «тотальне прослуховування телефонів» Службою безпеки України.

«Листи щастя» про СБУ: чому не варто їм вірити?

У Вайбері активно поширюють інформацію про «тотальне прослуховування телефонів по всій країні» і «повний моніторинг соцмереж». В організації StopFake наголошують, що такі повідомлення не мають нічого спільного з реальністю.

Про це Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури і інформаційної політики повідомляє у Телеграмі.

«Подібні повідомлення розповсюджують люди, які швидше за все, не розуміють, як працюють спецслужби, та орієнтуються на роботу КДБ. Але у часи роботи радянських спецслужб не існувало соцмереж та стільникового зв'язку з мільйонами телефонних номерів. Та й стежити за населенням у СРСР було прийнятно та необхідно, на думку влади», - зазначають у Центрі стратегічних комунікацій.

Читайте також:
  • На Донеччині за добу війська рф зруйнували дві школи (фото)
  • У Слов'янськ прибула гуманітарна допомога для сімей з дітьми
  • Коли і як відбудеться евакуація зі Слов'янська

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW