Воду в р. Рось перевірять на відповідність нормам20 липня представники Департаменту екології та природних ресурсів Київської ОВАздійснили виїзд до Рокитнянської громади Білоцерківського району, де, відповідно до звернень громадян, відбувається забруднення річки Рось. Крім фахівців департаменту, у виїзді також взяли участь спеціалісти Державної екологічної інспекції Столичного округу, Київського рибоохоронного патруля та органів місцевого самоврядування.

За участі представників громадськості та ЗМІ було здійснено відбір проб води у трьох точках. А саме – в точці скиду зворотних стічних вод КП ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» та за 500 метрів вище й нижче течії по р. Рось від цього місця. Зразки проб направили до лабораторії Державної екологічної інспекції Столичного округу для проведення досліджень на відповідність нормам.

Про результати дослідження буде додатково поінформовано правоохоронні та контролювальні органи для здійснення відповідних заходів реагування згідно з чинним законодавством України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW