Викрито чиновника-колаборанта, який допоміг рф перекинути бронетехніку з Криму до Херсонщини, - ВІДЕОСБУ викрила чиновника-колаборанта, який допоміг рф перекинути бронетехніку з Криму до Херсонщини.

Як повідомляє пресцентр СБУ, задокументовано злочинні дії заступника директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської облдержадміністрації. Чиновник добровільно погодився співпрацювати з ворогом.

За це агресори призначили його керівником так званого «государствєнного унітарного прєдпріятія Херсонская желєзная дорога».

Крім того, у Луганській області спецслужба викрила чотирьох колишніх представників партії регіонів, які добровільно погодились увійти до керівного складу окупаційної адміністрації так званого «Старобільського району лнр».

Також повідомляється, що з початку повномасштабної агресії рф Служба безпеки розслідує більше 800 кримінальних проваджень за фактами вчинення колабораційної діяльності.

Серед підозрюваних – високопосадовці державних установ, які перебувають на тимчасово окупованих територіях півдня та сходу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW