Чотирилапий сапер пес Патрон святкує День народження, - ФОТОСьогодні, 20 липня собака-винюхувач вибухівки, джек-рассел-тер'єр, талісман Служби України з надзвичайних ситуацій пес Патрон, святкує свій День народження. Йому виповнилося три роки, що у співвідношенні з віком людини означає 30 років.

Про це повідомили на його сторінці в Instagram.

"Мені 3 роки. І я найщасливіший пес у Всесвіті. У мене є любляча сім‘я, я маю достобіса іграшок, я допомагаю врятувати життя людей, і у мене щодня є що їсти.

А ще у мене є ви! І мені справді не байдуже як у вас справи. Чи сумуєте ви, як вас розвеселити. Я хотів, щоб у цьому профілі ви знаходили натхнення і розраду. Маю надію, я справляюсь з цим.

Я знаю, що ви зараз думаєте: «Що б такого тому Патрону подарувати». По-перше, свою усмішку. Ось просто зараз усміхніться. Дякую!

По-друге, хочу попросити допомогти мені зібрати кошти на велииииику миску корму для собачок і котиків, в яких поки немає свого дому: хотів би їх пригостити в честь свого дня народження. Це зовсім необов‘язково, лише якщо у вас є можливість", - написали в публікації.

Нагадаємо, раніше ми писали, що пес-сапер Патрон став європейською кінозіркою: отримав відзнаку на Каннському кінофестивалі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW