"Як приємно виступати у РФ": українська співачка раптово шокувала своїх фанатів, виступивши на концерті у РосіїСпівачка Яна Соломко, відома завдяки участі в проєкті "Холостяк-1", вкрай неочікувано для своїх шанувальників з'явилася на концерті у Москві, де зробила кілька неприємних заяв.

Як інформує "ТСН", тривалий час фіналістка шоу "Холостяк-1", співачка Яна Соломко, яка виступає під псевдонімом SOYANA, не давала про себе знати.

Через п'ять місяців після повномасштабного вторгнення Росії на територію України, артистка з'явилася на концерті Summer Sound, який відбувається у Москві. На сторінці в Instagram Соломко запостила відео свого виступу у країні-окупантці.

У ролику Яна говорить, що їй дуже приємно бути тут і виступати перед росіянами. Поведінка та позиція виконавиці шокувала та розчарувала її прихильників.

Яна Соломко народилася у селищі Чутове Полтавської області. Популярність їй принесла участь у шоу "Холостяк-1", де головним героєм був хореограф Макс Чмерковський.

Яна дійшла до фіналу, але Чмерковський надав перевагу іншій учасниці – Олександрі Шульгіній.

Після цього артистка була певний час у складі гурту REAL O. Згодом Яна спробувала піти шляхом сольної виконавиці, записала декілька пісень, брала участь у талант-шоу у Туреччині. Втім в Україні широкої популярності Соломко так і не здобула.

На початку січня 2022 року стало відомо, що Яна Соломко переїхала до Росії, де почала будувати кар'єру співачки.

На запитання фанів, "чому вона поїхала до ворогів і окупантів", Соломко тоді відповіла: "Шкода, що моя країна не приймає мене так, як приймають тут".

Також підписуйтеся на наш Telegram-канал, де багато цікавих новин, фото і відео!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW