Криворіжець оплатив покупку мобільного телефону за допомогою чужої банківської карткиУ Кривому Розі чоловік оплатив покупку в інтернет-магазині за допомогою чужої банківської картки.

Про це 0564.ua стало відомо з вироку Тернівського райсуду в Єдиному реєстрі судових рішень.

З матеріалів справи стало відомо, що 7 листопада 2021 року чоловік підійшов до банкомату, який розташований в одному з магазинів міста. В банкоматі була картка попереднього клієнта, яку той забув, тому зловмисник, скориставшись тим, що поруч немає свідків, привласнив її собі.

Вдома чоловік зайшов в інтернет-магазин, обрав собі мобільний телефон на суму 114.31 доларів США (3006,35 грн. за курсом на день покупки) і оплатив через чужу банківську картку. 

Обвинувачений подав до суду заяву про визнання винуватості.

Суд визнав чоловіка винним по ч.1 ст.185 та назначив йому покарання у вигляді 100 годин громадських робіт. Мобільний телефон суд вирішив залишити потерпілому.

Нагадаємо, у Кривому Розі судили шахрая, який збирав на потреби військовослужбовця

Здійснено за підтримки Асоціації "Незалежні регіональні видавці України" в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW