Ракетний удар по Дніпру: загинув водій автобуса одного з міських маршрутівНа завершення сто сорок другої доби героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню війська рф атакували ракетами Дніпропетровщину. Попередньо є серйозні руйнування, загиблі та поранені. 

Про це повідомляє редакція 056.

Під час маштабної повітряної тривоги по всій території України з'явилися повідомлення про серію вибухів у Дніпрі. Наразі відсутня офіційна інформація про наслідки ворожої атаки. Хоча вже Зʼявилася інформація про загиблих.

Спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Іван Васючков повідомив, що внаслідок сьогоднішнього теракту росії в Дніпрі загинув водій автобуса одного з міських маршрутів. Людина вже закінчила робочий день і прямувала до парку, щоб завтра о 5-й ранку знову вийти на роботу.

"Не доїхав... Ми обов'язково помстимемося і покараємо всіх причетних до сьогоднішнього терористичного обстрілу. І всіх, хто підтримує рашистських терористів у їхньому прагненні знищити весь український народ.

Мої співчуття сім'ї, родичам та друзям загиблого...", - повідомив Іван Васючков. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW